Syn Zenona Martyniuka w czwartek wieczorem wrócił na Facebooka, gdzie odniósł się do medialnych doniesień na temat swojej sytuacji rodzinnej i zatrzymania przez policję. Daniel M. opublikował na swoim profilu wpis, w którym ostro wypowiedział się m.in. na temat swojej 19-letniej żony, Eweliny i jej najbliższej rodziny. Zachowaliśmy oryginalną pisownię:

- Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia - napisał na Facebooku.

Syn Zenona Martyniuka na Facebooku ostro o żonie

Syn Zenka Martyniuka odniósł się też do doniesień medialnych na temat rodzinnej awantury w jego domu w ubiegłą niedzielę, po której miało dojść do interwencji policji i aresztowania.

- Nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, ktora przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać - napisał Daniel M.

Co więcej, w komentarzu pod swoim własnym postem syn gwiazdora disco polo stwierdził, że jego ciężarna żona jest osobą uzależnioną od seksu.

- Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać - dodał.

Post Daniela M. zniknął już z jego otwartego profilu na Facebooku.

SPRAWDŹ TEŻ: DANIEL M. usłyszał zarzuty. Nie przyznaje się do winy