Daniel Martyniuk w miniony weekend poślubił o 10 lat młodszą partnerkę, Ewelinę Golczyńską. Na uroczystości pojawiło się 250 gości, a wśród nich m.in. Radek Liszewski z zespołu "Weekend". Media podawały, że wesele syna Zenka Martyniuka kosztowało okrągły MILION złotych! Jak wyliczyli specjaliści, para w ramach prezentów mogła zebrać nawet 800 tysięcy złotych (w tym m.in. samochód, za który Zenek Martyniuk i jego żona zapłacili 450 tysięcy złotych!). Tak drogie prezenty zapewne jednak nie zrobią większego wrażenie na pannie młodej. Ta bowiem jest córką bardzo dobrze sytuowanych przedsiębiorców Czym zajmują się rodzice Eweliny Golczyńkiej? Czy faktycznie odziedziczy ona wielomilionowy majątek?

Synowa Zenka Martyniuka to milionerka?

Jak podaje dzisiejszy "Super Express", rodzice synowej Zenka Martyniuka prowadzą gospodarstwo rolne, które specjalizuje się w hodowli drobiu, w tym przede wszystkim gęsi, kaczek i indyków. Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy posiadają łącznie 390 ha gruntów, które analitycy tabloidu wycenili łącznie na 16 MILIONÓW złotych! Jak się jednak okazuje, to tylko jeden z dwóch biznesów, którymi zajmują się rodzice synowej Zenona Martyniuka. Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy prowadzą bowiem również firmę produkującą wyroby z betonu, która również przynosi im regularny, a przy okazji całkiem spory, dochód. Jak się zatem domyślamy, za ślub Daniela i Eweliny nie płacili jedynie państwo Martyniuk!

"Super Express" dodaje też, że Zenek Martyniuk i jego żona świetnie dogadują się ze swoimi nowymi teściami. Z czego to wynika?

Rodzice Eweliny polubili Daniela oraz jego rodziców. Przez ostatnie tygodnie w związku ze ślubem i weselem bardzo często bywali w Białymstoku i Grabówce - zdradził znajomy pary w rozmowie z "SE".

Mamy nadzieję, że ta sytuacja będzie utrzymywała się jak najdłużej. W  końcu zarówno Państwo Martyniuk, jak i Golczyńscy już niedługo zostaną dziadkami ;-)