Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą. 10 czerwca na świat przyszedł jej syn, pierwszy owoc związku z Radosławem Majdanem. Para do tej pory wychowywała dwójkę dzieci z małżeństwa prezenterki z Jackiem Rozenkiem - Stanisława i Tadeusza. Chłopcy często pojawiają się w mediach społecznościowych mamy i ojczyma, a Gosia otwarcie opowiada o nich w wywiadach. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że nastolatkowie są dobrze ułożeni i przywiązują dużą wagę do swojej edukacji. 

Syn Małgorzaty Rozenek, Stanisław: wiek, zainteresowania

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek przyszedł na świat w 2006 roku. Stanisław jest uzdolniony plastycznie i interesuje się architekturą. Prezenterka w jednym w wywiadów zdradziła, że coraz częściej sięga po książki o światowej architekturze, a ze względu na jego pasję zdarza im się zmieniać trasy wycieczek po to, aby chłopiec mógł podziwiać wyjątkowe budowle. Na Instagramie Małgorzaty Rozenek możemy oglądać zdjęcia autorstwa Stasia, który pasjonuje się fotografią. 14-latek chętnie gra też w piłkę nożną z Radosławem Majdanem.

Syn Małgorzaty Rozenek, Tadeusz: wiek, aktorstwo

Młodszy syn Małgorzaty i Jacka Rozenków ma 10 lat i wiele wskazuje na to, że w przyszłości pójdzie w ślady znanych rodziców. Tadeusz interesuje się aktorstwem - ma już za sobą występy w pierwszych szkolnych spektaklach. - Tadeusz i jego przyjaciel Louis wraz z kolegami ze szkoły i nauczycielami stworzyli piękny spektakl o ekologii. Płakałam - pisała na Instagramie trzy lata temu dumna mama.

Dzieci Małgorzaty Rozenek

Synowie Małgorzaty Rozenek uczęszczają do prywatnej polsko-francuskiej szkoły na warszawskiej Sadybie, gdzie roczne czesne waha się w granicach 20-30 tys. zł za dziecko. Codziennie rano do szkoły zawozi ich Radosław Majdan. Chłopcy szybko zaakceptowali nowego partnera mamy i dziś mają z nim świetny kontakt. 

W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek wyjawiła, po kim jej synowie otrzymali imiona: - Stasio i Tadzio to były pomysły na imię jeszcze zanim byłam w ciąży. Wiedziałam, że będę miała syna Stasia, ponieważ mój tato ma na imię Staś i zawsze chciałam, żeby miał trochę cech jego charakteru. A Tadeusz był dlatego, że to był ukochany tata mojej mamy, którego ja nigdy nie poznałam. Zmarł, jak moja mama miała 7 lat.

Zdjęcia synów Małgorzaty Rozenek obejrzycie w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK urodziła! Radosław Majdan został ojcem