"Szansa na sukces" powraca! Jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w historii polskiej telewizji doczeka się swojej nowej odsłony. Już teraz mówi się o tym, ,że w formule show najprawdopodobniej nastąpią jednak spore zmiany. Na razie nie ujawniono jeszcze, kto ma zostać prowadzącym nowe odcinki "Szansy na sukces". Z krążących w mediach nieoficjalnych informacji wynika jednak, że raczej nie będzie nim 71-letni dziś Wojciech Mann. Rozmowy producentów TVP z potencjalnymi kandydatami na stanowisko prowadzącego "Szansę na sukces" podobno wciąż trwają. Znane są już jednak daty i miejsca pierwszych castingów dla uczestników. Szczegóły poniżej.

Castingi do "Szansy na sukces" - kiedy i gdzie?

Pierwsze przesłuchania do nowej edycji "Szansy na sukces" rozpoczną się już w lutym. Mogą w nich brać udział osoby, które ukończyły 12. rok życia. Oto daty i miejsca castingów do muzycznego show:

  • 16 lutego - Warszawa (ul. Woronicza 17, siedziba TVP – sala projekcyjna w bloku F)
  • 17 lutego - Białystok (ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury)
  • 24 lutego - Gdańsk (ul.Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu)
  • 24 lutego - Katowice (ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury "Koszutka")

Przypomnijmy, że w programie wystąpiły m.in. Justyna Steczkowska i Joanna Kulig. Wśród zwycięzców show są też tacy znani dziś artyści, jak Kasia Cerekwicka czy Daria Zawiałow.

Cieszycie się na powrót "Szansy na sukces"?

SPRAWDŹ TEŻ: JAKA TO MELODIA - nowy prowadzący wybrany: "Żenująca zmiana"