One zniewalają urodą. Zobaczcie nasz subiektywny ranking 5 najseksowniejszych tenisistek na świecie.

Miejsce 5. Serena Williams  to najlepsza tenisistka na świecie. Jednak oprócz sukcesów na korcie, fani zachwycają się ... jej krągłościami. " Wystarczy wyobrazić sobie bieganie z piersiami w rozmiarze DD, które odbijają się w górę i w dół na około 15 cm. To rozprasza. Jednocześnie jest niebezpieczne, bo może doprowadzić do poważnych kontuzji" - przyznała Serena w jednym z wywiadów. Gwiazda kortu za każdym razem udowadnia, że krągłości nie stanowią dla niej problemu. Nic więc dziwnego, że mężczyźni często zwracają na nią uwagę. 

Miejsce 4. Eugenie Bouchard dwa lata temu wkroczyła do światowej ligii, dochodząc do finału Wimbledonu. Mężczyzn na całym świecie zauroczyła jednak nietuzinkową urodą, czarującym uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia. Nic dziwnego, że w kolejce ustawiają się do niej nie tylko fani, ale i reklamodawcy. 

Miejsce 3.  Agnieszka Radwańska jest pierwszą polską tenisistką, która zarobiła na korcie ponad 1 mln dolarów amerykańskich. Przez ostatnie pięć lat z rzędu została okrzyknięta ulubioną tenisistką roku. Fani doceniają nie tylko umiejętności, jakie pokazuje na korcie, ale także optymizm i szczery uśmiech.

Miejsce 2. Anna Kurnikova to jedna z piękniejszych blondynek jakie można zobaczyć na korcie. W 2002 magazyn FHM nazwał ją najseksowniejszą kobietą świata. W 2003 zajęła szóste miejsce w zestawieniu magazynu Forbes na najbardziej zaangażowane w karierę medialną kobiety; wyżej od niej notowane były tylko dwie tenisistki – siostry Williams. 

Miejsce 1. w naszym zestawieniu zajmuje Maria Sharapova. W marcu 2006 roku dwutygodnik Forbes umieścił ją na czele listy najlepiej opłacanych kobiet sportu na świecie.  Maria Sharapova słynie nie tylko z tego, że jest wyjątkowo utalentowaną i piękną tenisistką, ale jest również modelką, udziela się społecznie i charytatywnie.