Polski show-biznes nie przestaje zaskakiwać. Tym razem o najnowszym skandalu w branży poinformował ktoś, kto zazwyczaj od sensacji i kontrowersji trzyma się z daleka - Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Scen Polskich.

Legendarny aktor opisał na swoim blogu bezprecedensową, nawet jak na polskie realia, sytuację. Łukaszewicz zaapelował o pomoc dla 60-letniej emerytowanej aktorki, która niedawno... została mamą!

"Wyczerpawszy, zdaje się, wszelkie możliwe drogi urzędowe, zachęcony otwartością Pani Premier, wyrażoną hasłami: „Słucham, rozumiem, pomagam” zwracam się niniejszym z gorącą prośbą o przyjście z pomocą 60-letniej kobiecie, która znalazła się w wyjątkowej sytuacji. Przed kilku miesiącami urodziła bliźnięta! Nie stało się to na skutek działań in vitro, jak to niedawno miało miejsce w Niemczech, lecz w sposób naturalny, po przejściukuracji hormonalnej. Jej przypadek to fenomen biologiczny. Jest prawdopodobnie najstarszą pierworódką w Polsce. Zajmuję się tą sprawą również jako Prezes ZASP, bo idzie o emerytowaną aktorkę" - napisał Olgierd Łukaszewicz.

Gwiazdor filmu "Seksmisja" nie chce na razie zdradzać tożsamości kobiety, lecz ma pewien pomysł, jak jej pomóc,, który z pewnością nie zapewni jej anonimowości na długo.

"Chcę ją, jak najdłużej można, ochronić przed tanią sensacyjnością. Wolałbym jeszcze przez dwa, trzy dni nie dotykać sprawy. Niech się politycy wypowiedzą, czy przyjdą z pomocą. Moim marzeniem jest, że pani premier zaprosi tę panią z dziećmi do kancelarii, mamusi przyzna, co przyzna i da piękne kwiatki, i uśmiechnie się razem z nimi do fotografii" - podsumowuje swój apel Łukaszewicz.

Jesteście ciekawi, o kim mowa?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Viola Kołakowska - Jest w ciąży?!