W ubiegłą środę, w warszawskim luksusowym butiku przy Placu Trzech Krzyży odbyła się prezentacja nowego modelu zegarka marki OMEGA. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć jak prezentuje się Constellation Petite Seconde - pierwszy w historii model o klasie Master Chronometer dla kobiet z małym sekundnikiem.

 

ZOBACZ TEŻ: MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA I KATARZYNA GLINKA w wyjątkowych stylizacjach na premierze "Czego nie widać" [ZDJĘCIA]

Na premierze pojawili się nie tylko oddani klienci oraz fani marki, ale także spora plejada polskich gwiazd - Karolina Szostak, Agnieszka Cegielska, Marzena Rogalska, Monika Zamachowska, Teresa Rosati, Magdalena Górska, Monika Mrozowska oraz Izabela Trojanowska.

Uwagę fotoreporterów najbardziej skupiła na sobieKarolina Szostak, która zaprezentowała się w obcisłej czarnej sukience, podkreślającej jej nową, szczupłą sylwetkę.

POLECAMY: KAROLINA SZOSTAK w bikini. Widać efekty diety?

Równie stylowo wyglądała tego wieczoru prezenterka telewizyjna - Agnieszka Cegielska, ubrana w elegancki biały garnitur. W tym przypadku stylizacja "mniej znaczy więcej" sprawdziła się idealnie.

 

Jak prezentowała się reszta gwiazd? Obejrzyjcie naszą GALERIĘ i oceńcie sami!