Sopot Top of the Top 2018: dzień 1. Wtorkowy wieczór w Operze Leśnej będzie obfitował w powroty do przeszłości. Podczas pierwszego dnia festiwalu zaprezentują się bowiem wykonawcy, którzy największą karierę zrobili w latach 80. i 90. W drugiej części usłyszymy za to romantyczne brzmienia piosenek o miłości, które wykonają najgorętsze polskie gwiazdy. Na Sopot Top of the Top Festival 2018 czeka nas również występ światowej gwiazdy - prosto z Wielkiej Brytanii do Sopotu przyjechał James Arthur, twórca takich hitów jak "Impossible", czy "Say you won't let go". Pierwszy dzień Sopot Top of the Top 2018 startuje już za chwilę, a gwiazdy, które się na nim pojawiły możecie obejrzeć w naszej GALERII, którą aktualizujemy na żywo.

Sopot Top of the Top - dzień 1 - kto wystąpi

Pierwszego dnia Sopot Top of the Top 2018, we wtorek 14 sierpnia od godz. 19:30 w ramach koncertu "Forever Young", czyli przebojów lat 80. i 90. wystąpili: Beverley Craven, Fun Factory, Ten Sharp, Opus, Londonbeat, Urszula, IRA, Felicjan Andrzejczak, Małgorzata Ostrowska, Elektryczne Gitary i Lady Pank. Gościnnie wystąpili także: Kasia Kowalska, Tomasz Organek i Maciej Maleńczuk. Drugi koncert tego dnia to #iLOVE z przebojami o miłości w wykonaniu Margaret, Michała Szpaka, Grzegorza Hyżego i Sarsy. Gościem specjalnym wieczoru jest James Arthur - to właśnie on śpiewał w duecie z Mariną Łuczenko-Szczęsną.

Grupa Lady Pank wraz z Kasią Kowalską, Organkiem, Maciejem Maleńczukiem, Małgorzatą Ostrowską oddali hołd zmarłej niedawno Korze, śpiewając wspólnie "Krakowski Spleen". Był to bardzo wzruszający moment festiwalu Sopot Top of the Top 2018. Na koniec na telebimie nad sceną pojawiło się zdjęcie Kory.

Drugą część Sopot Top of the Top prowadzą Gabi Drzewiecka (kim jest - SPRAWDŹ) oraz Filip Chajzer.

Oglądajcie ZDJĘCIA z Sopot Top of the Top dodawane NA ŻYWO w GALERII