Festiwal Piękna 2018 to nie tylko trzy dni z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami z Polski i całego świata, ale także niezwykłe doznania muzyczne. Swoje występy na imprezie, podczas której poznamy nową Miss Polski oraz Mistera i Miss Supranational, potwierdziły już takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak Michał Szpak, Margaret, Natalia Szroeder i zespół Blue Cafe. Kto jeszcze zaśpiewa? Kiedy i gdzie oglądać relację? Sprawdź PONIŻEJ.

Festiwal Piękna 2018 - kto wystąpi?

Organizatorzy potwierdzili już, że na Festiwalu Piękna 2018 w Krynicy-Zdrój wystąpią m.in.: Blue Cafe, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Margaret, Mateusz Ziółko, Monika Urlik, Electric Girls, Riya Sokół, Mateusz Łopaciuk oraz Ania Karwan. 

Festiwal Piękna 2018 - kiedy i gdzie oglądać?

Relację z Festiwalu Piękna 2018 będzie można śledzić w Telewizji Polsat. Galę finałową Miss Supranational 2018 poprowadzi duet Maciej Dowbor i Ivan Podrez, a na scenie wystąpią Michał Szpak i zespół Blue Cafe. Początek transmisji w piątek, 7 grudnia o godz. 20:05.

Na żywo w Polsacie pokazana zostanie także gala finałowa Miss Polski 2018 - start w niedzielę, 9 grudnia o godz. 20:05. Z kolei relację z wyborów Mistera Supranational 2018 zobaczymy na antenie Polsatu dopiero 16 grudnia. Polskę reprezentuje Jakub Kucner.

Zobacz zdjęcia muzycznych gwiazd Festiwalu Piękna 2018 w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK skończył 28 lat. Zobacz, jak się zmieniał! [ZDJĘCIA]