Obecnie Klinika Ambroziak oferuje pełen zakres, wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu: dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, flebologii, ginekologii estetycznej i klinicznej, urologii, andrologii, laryngologii oraz fizjoterapii, dietetyki i kosmetologii. 

1 czerwca 2016 roku została uruchomiona druga placówka, Szpital Ambroziak, dzięki, której firma rozwija sektor zabiegów chirurgicznych. Obie lokalizacje zaprojektowała Joanna Ambroziak. Dodatkowo w nowym miejscu zespół kliniki świadczyć będzie pełen zakres usług.

Szpital Ambroziak mieści się przy ul. Młynarskiej 2a, w Piasecznie, na powierzchni ponad 900m2. Na 3 piętrach powstały: 2 sale operacyjne, 5 pokoi pooperacyjnych,  9 komfortowych i wygodnych pokoi dla pacjentów  oraz gabinety lekarskie. Od września ruszyło centrum obsługi telefonicznej, które ma na celu ułatwienie kontaktu pacjentów z obiema placówkami.

Szpital Ambroziak, podobnie jak Klinika Ambroziak przy al. Gen. W. Sikorskiego, będzie dążył do zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu i  pełnej satysfakcji pacjentów dzięki opiece doświadczonego i wykwalifikowanego, na najwyższym  światowym poziomie, zespołu specjalistów.

Po odwiedzeniu tych luksusowych i przyjaznych pacjentowi miejsc, każdy poczuje ich magię i zrozumie motto firmy „Z miłości do piękna”.

Warto poczuć się wyjątkowo!

www.klinikaambroziak.pl