Zwiastun filmu Sztuka Kochania właśnie trafił do sieci. Od dwóch godzin trailer dostępny jest na YouTube, a niedawno producent filmu, Piotr Woźniak-Starak, udostępnił go na swoim Instagramie. W słynną Michalinę Wisłocką, autorkę podręcznika Sztuka Kochania, wcieliła się Magdalena Boczarska. Jak wypadła? Zobaczcie trailer Sztuki Kochania:

O filmie Sztuka Kochania głośno jest od ponad pół roku. Ostatnio ukazało się wznowienie słynnego podręcznika do seksu autorstwa Michaliny Wisłoskiej. W reklamie, która jest m.in. emitowana w radiu, słychać głos Magdaleny Boczarskiej. Niedawno Boczarska promowała film i poradnik w programie Kuby Wojewódzkiego. W promocję filmu Sztuka Kochania zaangażowali się też Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak.

W imieniu ekipy filmowej i zespołu Watchout Productions, zapraszam was serdecznie do kina 27.01.2017r, na nasz kolejny film. @sztukakochania To była wielka przyjemność pracować z tak utalentowanymi ludźmi, mam nadzieję, że będzie wam się podobało :) - napisał Woźniak-Starak.