2016 rok to z pewnością w polskim show-biznesie był rok ślubów. Sporo polskich gwiazd postanowiło sformalizować swoje związki. „Tak” powiedzieli sobie m.in.: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny, Wojciech i Agnieszka Błachowie czy Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba. Związkiem małżeńskim postanowiły związać się również największe gwiazdy stacji TVN – Katarzyna Warnke, Małgorzata Rozenek oraz Agnieszka Szulim. Jak wyglądały ich suknie ślubne?

Sezon ślubny w pełni. Specjalnie dla Was postanowiliśmy przypomnieć suknie ślubne trzech gwiazd stacji TVN: Kasi Warnke, Małgosi Rozenek-Majdan oraz Agnieszki Woźniak-Starak. Ich suknie ślubne zrobiły wówczas furorę, a dziś stanowią inspirację dla przyszłych mężatek. 

Katarzyna Warnke wraz z Piotrem Stramowskim poznali się na planie jednego z filmów, gdzie grali parę z problemami. Między nimi szybko pojawiło się coś więcej niż tylko wymienianie doświadczeń aktorskich. Niedawno Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego mogliśmy podziwiać w serialu Na noże. Para pobrała się w tajemnicy pod koniec sierpnia. Aktorka miała na sobie kreację autorstwa Gosi Baczyńskiej. Największą uwagę przykuwał długi tren z koronkowym obszyciem. 

Na ślub w 2016 roku zdecydowała się również Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Ślub miał być utrzymany w tajemnicy, ale ostatecznie goście na swoich kontach społecznościowych zdradzili, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie pobrali się 27 sierpnia w Wenecji. Agnieszka Woźniak-Starak sakramentalne "tak" powiedziała w białej sukni z hiszpańskim dekoltem autorstwa duetu Bizuu, który stworzył dla dziennikarki jeszcze jedną kreację - tym razem czerwoną. Agnieszka miała jeszcze dwie suknie ślubne - czerwoną wieczorową suknię projektu La Manii, w której dziennikarka odtańczyła swój pierwszy taniec z mężem oraz białą połyskująca suknię do ziemi w stylu lat 20, w której zaprezentowała się na poprawinach.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdanpobrali się w miniony weekend. Para po trzech lat związku powiedziała sobie "tak" w willi w Konstancinie pod Warszawą. Panna młoda miała na sobie tego wieczoru dwie suknie, choć dziś mówi się, że na ten wyjątkowy dzień miała przygotowane dodatkowe dwie. Jedna z nich, w której złożyła przysięgę małżeńską to srebrzystoszara suknia wysadzana kryształkami od Ewy Minge. Z kolei druga suknia, w której tego wieczoru gwiazda odtańczyła pierwszy taniec z mężem to kreacja autorstwa duetu Marlu. 

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądały ich suknie ślubne!