Szymon Hołownia odchodzi z "Mam Talent!". Dziennikarz poinformował media i fanów na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, że po 12 latach kończy swoją przygodę z popularnym talent show. Przypomnijmy, że Hołownia był związany z formatem od jego pierwszej edycji, która została wyemitowana przez stację TVN jesienią 2008 roku. Popularny publicysta katolicki przez lata z powodzeniem tworzył tam duet z drugim gospodarzem programu, Marcinem Prokopem

-  Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata - dziękuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy! :) - napisał Hołownia w pożegnalnym wpisie.

Szymon Hołownia rozpoczyna karierę polityczną

Decyzja Szymona Hołowni o zakończeniu pracy przy programie "Mam Talent!" w TVN nie jest zaskakująca. W ten sposób poniekąd potwierdzają się bowiem doniesienia sprzed trzech tygodni o tym, że dziennikarz zamierza kandydować na prezydenta Polski. Gospodarz programu "Mam Talent!" podobno już od sierpnia przygotowuje się do wzięcia udziału w przyszłorocznych wyborach. Nad jego startem od tygodni mają pracować już dwa sztaby oraz sieć rozsianych po Polsce wolontariuszy.

Szymon Hołownia po raz ostatni wystąpi w roli prowadzącego "Mam Talent!" w sobotę, 30 listopada, podczas finału 12. edycji show.

SPRAWDŹ: Szymon Hołownia kandyduje na prezydenta: "Nad jego startem w wyborach pracują dwa sztaby"