Zosia Majewska to już kolejne z rzędu dziecko znanej osoby, które zadebiutowała w ostatnim czasie w roli modelki. Córka Szymona Majewskiego właśnie pokazała się w najnowszym wydaniu polskiej edycji magazynu o modzie „L'Officiel”. Kwartalnik nie po raz pierwszy zresztą wykorzystał w swojej sesji znane nazwisko. W premierowym numerze w pięknej sesję modowej pojawiła się córka Kasi Kowalskiej – Ola. W drugim numerze w roli feministek pokazały się zaś Lara Gessler i córka Donalda Tuska - blogerka Kasia Tusk, a jako modelka wystąpiła sama Marina Łuczenko. Jak się okazuje, nie była jedyną modelką, na której zaprezentowano ubrana z najnowszych kolekcji.

ZOBACZ: OLA KOWALSKA wyjeżdża z Polski na 4 lata

Wydawcy „L'Officiel” po raz kolejny postanowili znaleźć modelkę w gronie dzieci znanych gwiazd. Tym razem do współpracy zaprosili córkę Szymona Majewskiego. Piękna studentka została przedstawiona jako "z pozoru eteryczna blondynka, w rzeczywistości zdecydowana 23-latka o wysmakowanym guście". Co do jej gustu faktycznie nie mamy najmniejszych wątpliwości!

Zosia Majewska na co dzień studiuje grafikę na warszawskiej ASP. Jej pojawienie się w magazynie jest o tyle zaskakujące, że do tej pory trzymała się raczej z daleka od show-biznesu i rozrywki, które zapewne do tej pory skutecznie obrzydzał jej tata.

POLECAMY TEŻ: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA pokazała syna! Jan Franciszek ma już prawie trzy lata!

Ciekawe zatem, czy jej sesja będzie jednorazowym doświadczeniem? A może Zosia zechce pójść w ślady swojego taty i jednak związać się z show-biznesem? Kariery niektórych dzieci znanych rodziców pokazują, że w wielu przypadkach nie była to wcale taka zła decyzja…