Ostatnio w plotkarskich mediach głośno jest o konflikcie, jaki poróżnił dwie bliskie przyjaciółki - blogerki Julię Kuczyńską i Jessikę Mercedes. A wszystko przez... nieskonsultowaną z Maffashion decyzję Jessiki, która jako pierwsza obcięła swoje włosy. Taka zmiana podobno od dawna chodziła po głowie Kuczyńskiej, więc gest jej młodszej koleżanki bardzo nią poruszył.

Sprawę postanowił skomentować także... Szymon Majewski! Dziennikarz nie ma jednak dla skonfliktowanych szafiarek najlepszych wiadomości. Okazuje się bowiem, że jego zdaniem, to... on jako pierwszy zdecydował się na zmianę fryzury!

"Przykro mi dziewczyny, muszę zabrać głos, bo niestety to ja pierwszy, trzy lata temu skróciłem włosy i ogłosiłem to na fejsie i snapie. Dziewczyny to zgapiły dopiero teraz! W tym konflikcie przyznaję rację jednak Maffa bo dała to na Instagram, a ja uważam, że Insta ma pierwszeństwo! Jessi zgapia już nie pierwszy raz. Ode mnie wzięła np. pokazywanie nóg a dwa lata temu pokazała podkolanówki w lesie, tak jak ja!! Liczę jednak na pokój. My ludzie szafy powinniśmy trzymać się razem a nie zgapiać!" - napisał na Facebooku Szymon Majewski.

Blogerki chyba już się pogodziły, bo na wczorajszy pokaz Tomaotomo przyszły razem. Ciekawe jednak, jak zareagują na wyznanie Majewskiego!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Szymon Majewski - Wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?!