Szymon Majewski to jeden z najbardziej bezkompromisowych komentatorów polskiej rzeczywistości. Teraz komik postanowił odnieść się do problemu celebrytek, które nadużywają osiągnięć medycyny estetycznej.

Majewski opowiedział o tym, co zaobserwował niedawno na jednej z imprez. Dziennikarz myślał, że fotografowie robią zdjęcia Natalii Siwiec, jednak okazało się, że była to... Monika Pietrasińska! Majewski uważa, że jego wpadkę spowodował fakt, że modelki korzystają z tych samych zabiegów i... wyglądają tak samo!

- Ostatnio byłem na imprezie z czerwonym dywanem. Nagle wchodzi jakaś dziewczyna, ja jej nie znam, ale nagle patrzę, że wszyscy robią jej zdjęcia. Spojrzałem, że one wszystkie wyglądają jak Natalia Siwiec. Ja się pytam: kto to jest? Okazuje się, że to jest jakaś modelka. Ja byłem pewien, ze to jest Natalia Siwiec. Z tyłu wyglądała jak ona, z przodu tez miała elementy jej. Jakby podobna, jakiś problem z mimiką, dokładnie tak samo to wyglądało. Dziwne to było... - wyznał w programie "Kobiecym Okiem" Szymon Majewski.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Szymon Majewski - "Mamy Cię! to mój program!"