Szymon Hołownia i Marcin Prokop w poprzedniej ramówce stacji zostali gospodarzami odświeżonego programu "Mamy Cię!". W latach 2004-2005 prowadzącym format był Szymon Majewski. Stacja po głośnym rozstaniu w 2012 roku nie zdecydowała się ponownie na byłego gospodarza. Zarząd spółki zdecydował, że tandem Prokop i Hołownia sprawdzi się świetnie również w tym programie. Przypominamy, że od ośmiu lat są prowadzącymi programu "Mam Talent!".

Nic bardziej mylnego, program mimo początkowych rokowań notował coraz słabszą oglądalność. Zarząd stacji zdecydował o zakończeniu jego emisji.

Jak wiadomo w show-biznesie jest wiele przyjaźni, jednak mało która z nich jest szczera. Były prowadzący "Mamy Cię!", Szymon Majewski zaciera ręce z niepowodzenia kolegów z byłej już stacji.

Prowadzących nie oszczędza również pierwszy szyderca RP, Kuba Wojewódzki. W swoim cotygodniowej rubryce zatytułowanej "Mea pulpa" w żartobliwy sposób skomentował porażke kolegów;

"Nie będzie kolejnego sezonu odnowionego programu zatytułowanego pochopnie „Mamy Cię!”. Stacja TVN nie zdecydowała się na kontynuację prowadzonego przez Marcina Prokopa i Szymona Hołownię widowiska. W dobie restauracji Sowa&Przyjaciele fraza „mamy cię” zyskała inny wymiar."

Czyżby była gwiazda stacji Szymon Majewski zarezerwowała sobie podświadomie program i rzuciła klątwe na powodzenie najnowszej edycji? A może publiczność na tyle przyzwyczaiła się do byłego prowadzącego nie dając szansy nowym gospodarzom, jak sądzicie?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Szymon Majewski - Kpi z Natalii Siwiec: "Ma problemy z mimiką!"