Taco Hemingway idzie jak burza. Niecały tydzień po rewelacyjnym koncercie z Quebonafide na Open'er 2018, raper opublikował w sieci swoją nową płytę. Album o nazwie "Cafe Belga" dostępny jest całości w internecie. Gdzie można go posłuchać za darmo online? Jak i za ile zamówić fizyczną wersję krążka? Sprawdź szczegóły poniżej.

Taco Hemingway - Cafe Belga ONLINE

Taco Hemingway niecały rok od premiery płyty "Szprycer" i zaledwie parę miesięcy po wydaniu wspólnego krążka z Quebonafide pod szyldem Taconafide, zaprezentował zestaw nowych utworów wydanych w formie albumu zatytułowanego "Cafe Belga". Warszawski raper ponownie udostępnił swoje piosenki za darmo w sieci. Całej płyty "Cafe Belga" już teraz można posłuchać na oficjalnych kanałach artysty na YouTube i Spotify:

Taco Hemingway - Cafe Belga -wersja fizyczna (CD)

Taco Hemingway jak zwykle pozwala też fanom zupełnie za darmo pobrać swoją nową płytę w formie plików MP3. Ci, którzy jednak wolą trzymać w dłoni fizyczną wersję krążka, mogą go zamówić za pośrednictwem strony internetowej www.tacohemingway.com. Cena płyty to 49,90 zł. Na krążku znajduje się 11 premierowych kawałków. Do zamówień dołączony zostanie mini-album o nazwie "FLAGEY EP".

Tracklista albumu Taco Hemingway - Cafe Belga przedstawia się następująco:

 1. CAFÉ BELGA
 2. ZTM
 3. Wszystko na niby
 4. Reżyseria: Kubrick
 5. 2031
 6. Fiji
 7. Abonent jest czasowo niedostępny
 8. Motorola
 9. Modigliani
 10. Adieu
 11. 4 AM In Girona

ZOBACZ: IGA LIS I TACO HEMINGWAY razem na Open'er 2018: "Trzymali się za ręce i całowali przy ludziach"