Taco Hemingway i Iga Lis to kolejna zaskakująca para w polskim show-biznesie. O tym, że 27-letni Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się aktualnie najpopularniejszy raper na polskiej scenie muzycznej, spotyka się z 18-letnią córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin jako pierwszy w połowie maja doniósł internetowy serwis "Pudelek". W sieci jednak próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Dlaczego?

-Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali - donosi źródło serwisu.

Taco Hemingway i Iga Lis są razem?

Iga Lis i Taco Hemingway nie chcą być parą, o której mówi się dużo w mediach. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa już ponoć znalazła nawet niezły sposób na to, żeby uniknąć wścibskich paparazzi i innych niedogodności wynikających ze związku ze sławnym głównie wśród polskich nastolatków artystą. Ma być nim wyjazd na studia za granicę.

- Iga planuje wyjechać z Polski i studiować za granicą, z dala od rodzimego show biznesu. Możliwe, że wybierze Londyn, gdzie częściowo mieszka Filip - mówi źródło Pudelka.

Rzekomy związek Taco Hemingwaya i Igi Lis to spora niespodzianka. Czy jednak na pewno? Niektórzy fani twierdzą, że to właśnie Iga jest dziewczyną z okładki płyty "Szprycer" z 2017 roku! Myślicie, że to rzeczywiście jest ona?

Zdjęcia Igi Lis i Taco Hemingwaya znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: QUEBONAFIDE o Natalii Szroeder na nowej płycie! Przez nią zerwał z Roksaną?