Taco Hemingway rapuje o Idze Lis na swoim nowym albumie "Cafe Belga". Warszawski raper zdecydował się na przełomowy krok - wprost odniósł się do krążących w mediach od paru miesięcy doniesień na temat swojego związku z 18-letnią córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Taco zrobił to jednak na swoich warunkach. Wyznał miłość dziewczynie w jedynym utworze na płycie, który nie jest po polsku. Sam jednak nie pozostawia żadnych wątpliwości, o kim jest tekst anglojęzycznego kawałka "4 AM in Girona". 

Taco Hemingway wyznaje miłość Idze Lis

Taco Hemingway na swojej nowej płycie "Cafe Belga" szczerze opowiada o tym, jak nagły wzrost popularności zmienił jego życie. W utworze "4 AM in Girona" dowiadujemy się, że raper doskonale zdaje sobie sprawę z zainteresowania mediów i fanów jego związkiem z Igą Lis. Co ciekawe, Taco odniósł się także m.in. do... jej przygotowań do matury i studiów.

Pamiętam, jak pragnąłem zmiany
Zabawne, że jak przyszła sława, to już jej nie chcę
Paparazzi czatują
Dajesz, kochanieńka, wyglądaj na dumną
Tak w ogóle, to ona nie cierpi gdy nazywa się ją modelką
To nie fair, bo teraz siedzi tylko książkach

Co jeszcze bardziej zdumiewające, w dalszej części utworu Taco Hemingway zwraca się też bezpośrednio do dziennikarzy, którzy tworzą mniej lub bardziej prawdziwe artykuły na temat jego relacji z dziewczyną oraz fotoreporterów czyhających na jego zdjęcia z Igą Lis.

Rozpoczął się sezon polowania na lisa
Nie przestaną, dopóki czegoś nie dostaną
Ten związek dał im pożywkę do plotek
Mówię to teraz i postaram się mówić wyraźnie
Kocham ją
Proszę bardzo, wstaw to do swojego artykułu

To, że się zakochałem, nie oznacza, że jestem idiotą
Oni zamienią naszą miłość w jakiś cyrk?
Zrobią to?
Słuchajcie, tak naprawdę to
Obchodzi mnie tylko to, co myślą moja mama i siostra

Musimy przyznać, że ostatni utwór z nowej płyty Taco Hemingwaya "Cafe Belga" zrobił na nas naprawdę ogromne wrażenie. Myślicie, że po takich deklaracjach paparazzi dadzą spokój Taco i Idze, czy wręcz przeciwnie? Najnowsze zdjęcia Taco i Igi znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: IGA LIS I TACO HEMINGWAY razem na Open'er 2018: "Trzymali się za ręce i całowali przy ludziach"