Taco Hemingway kolejny rok z rzędu w okresie wakacyjnym wydaje nową płytę. Warszawski raper, który miał sobie zrobić przerwę wydawniczą, wprost przyznał, że jest "uzależniony od wydawania nowego materiału w lato". Album zatytułowany "Pocztówka z WWA, Lato '19" z 11 premierowymi utworami ukaże się więc już 9 sierpnia nakładem wytwórni Asfalt Records. W aż sześciu kawałkach będzie można usłyszeć gości specjalnych. Ich nazwiska na razie jednak pozostają tajemnicą.

Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym - zdradza Taco w opisie krążka.

Taco Hemingway - POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19

Taco Hemingway zapowiada, że na jego nowej płycie znalazło się zdecydowanie mniej wątków osobistych, niż na ubiegłorocznym albumie "Cafe Belga", na którym m.in. ze szczegółami opisał swój związek z Igą Lis.

Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych “Kabrioletach” zamykających standardową wersję płyty - wyjaśnia Taco.

Limitowaną wersję krążka z dwoma dodatkowymi kawałkami można od wtorku zamawiać za pośrednictwem strony internetowej www.asfaltshop.pl. Cena nowej płyty Taco Hemingwaya to 49,90 zł. Tracklista przedstawia się następująco:

 1. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI
 2. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE feat. Pezet
 3. LECI NOWY FUTURE
 4. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. Dawid Podsiadło
 5. WWA VHS feat. Ras
 6. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)
 7. WUJEK DOBRA RADA
 8. TIJUANA feat. Kizo
 9. SANATORIUM feat. Dawid Podsiadło, Rosalie.
 10. ALERT RCB feat. schafter
 11. KABRIOLETY 

SPRAWDŹ TEŻ: Iga Lis została dziennikarką. Jej artykuł opublikował prestiżowy europejski portal!