Taco Hemingway i Iga Lis to para, która stara się ukrywać swoje życie prywatne przed światem. Niestety, związek najpopularniejszego rapera w Polsce z młodszą od niego o 10 lat córką znanych dziennikarzy wzbudza gigantyczne zainteresowanie fanów i mediów. Jak można się było domyślać, Kinga Rusin i Tomasz Lis bacznie przyglądają się chłopakowi swojej nastoletniej córki. Mają powody do niepokoju? Pierwsze spięcia pojawiły się rzekomo po premierze nowej płyty artysty. Wszyscy, którzy czekali na to, że na "Cafe Belga" znajdą potwierdzenie związku Taco z Igą nie zawiedli się. Na krążku znajduje się bowiem mnóstwo bezpośrednich odniesień do jego relacji z dziewczyną, również tych o zabarwieniu erotycznym.

- Miękkie piersi, twarde narkotyki / Jestem bestią, szarpię za kolczyki / Szeptem miękki materac bardzo skrzypi - rapuje Taco Hemingway w tytułowym kawałku ze swojej nowej płyty. To jednak nie wszystko.

Tomasz Lis jest zły na Taco Hemingwaya?

18-letnia Iga Lis jako obiekt seksualny? Trudno się dziwić, że Tomaszowi Lisowi ciężko jest się pogodzić z tym, że jego ukochana córeczka wkracza w świat dorosłych niemalże na oczach całej Polski.

- Jestem Modigliani, Modigliani / Złote włosy i bordowy stanik, jak Gryffindor / Świeci szyją, jestem Modigliani, Modigliani / Zdejmuj suknię, ej / W końcu sami - takie metafory padają z kolei w kawałku "Modigliani".

To właśnie te odważne teksty najnowszych utworów Taco Hemingwaya podobno niezbyt przypadły do gustu redaktorowi naczelnemu tygodnika "Newsweek". 

Tomasz Lis jest wściekły. Jest bardzo dumny z pociech. Dla niego zawsze będą jego małymi dziewczynkami. Ufał, że Iga dokonała dobrego wyboru. Od chwili, gdy dowiedział się, że córka spotyka się z muzykiem, dyskretnie mu się przyglądał - donosi tygodnik "Dobry Tydzień".

Myślicie, że Tomasz Lis poprosi Taco Hemingwaya o to, żeby w przyszłości  mniej obrazowo opisywał swoją intymną relację z jego córką, Igą?

Zdjęcia Taco Hemingwaya oraz Igi Lisa i jej taty znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: TACO HEMINGWAY o Idze Lis na 'Cafe Belga': "Kocham ją" [AUDIO]