Tadeusz Müller to wschodząca gwiazda telewizyjnych programów kulinarnych. Widzowie TVN mogli go także oglądać w programach "Kuba Wojewódzki" oraz "Starsza pani musi fiknąć", w których pojawił się ze swoją sławną matką, Magdą Gessler. Ile ma lat? Kim był jego ojciec? Czym zajmuje się na co dzień? Czy ma żonę i dzieci? Odpowiedzi na te i inne pytania na temat Tadeusza Müllera znajdziecie już teraz poniżej.

Tadeusz Müller - wiek, rodzice, partnerka, Instagram

Tadeusz Müller urodził się w 1983 roku w Hiszpanii. Jest synem znanej restauratorki, Magdy Gessler i dziennikarza, Volkharta Müllera, który pracował w Hiszpanii jako korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel". Jego ojciec był protestantem. Zmarł na raka w 1986 roku. W tym samym roku Tadeusz razem ze swoją matką przeprowadził się do Polski. Od 13 lat jest w związku partnerskim z kobietą. Jego ukochana nazywa się Blanka Zawada. Para nie ma dzieci. Tadeusz i jego partnerka adoptowali ze schroniska dwa psy, Kiki i Pepi. Nowości z życia osobistego i zawodowego Tadeusza Müllera możecie śledzić na bieżąco na jego profilu na Instagramie (@tadeusz_muller).

Tadeusz Müller - restauracja, program

Tadeusz Müller z wykształcenia jest psychologiem. Uczył się też w Warszawskiej Szkole Fotografii. Na co dzień zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem projektów kulinarnych. Od niedawna prowadzi własny program telewizyjny "Z gruntu zdrowo" w Food Network. Jest współwłaścicielem restauracji Orzo People Music Nature (Plac Konstytucji 5, Warszawa). W ciągu ostatnich 10 lat otworzył ponad 20 restauracji.

Zdjęcia Tadeusza Müllera i jego partnerki możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Magda Gessler zdradza, co sądzi o nowym partnerze córki Lary [TYLKO U NAS]