Siostra Toni Braxton trafiła do szpital po przedawkowaniu leków. Jak informuje amerykańska gazeta "The Blast", partner 43-letniej artystki uważa, że Tamar próbowała targnąć się na swoje życie. W czwartkowy wieczór piosenkarka zażyła dużą dawkę lekarstw, które miała popić alkoholem. Braxton została znaleziona nieprzytomna w pokoju hotelowym przez swojego chłopaka.  

Tamar Braxton chciała popełnić samobójstwo? 

Po wezwaniu pogotowia Tamar Braxton została natychmiast przewieziona do jednego ze szpitali w Los Angeles. Najbliżsi artystki na razie nie udzielili informacji odnośnie stanu zdrowia 43-latki. Według medialnych doniesień, piosenkarka nadal jest nieprzytomna, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

- Tamar miała bardzo ciężki i pełen emocji dzień. Więcej informacji na temat jej stanu zdrowia pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni. Proszę, módlcie się za nią - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez agenta gwiazdy. 

Kim jest Tamar Braxton? 

Tamar Braxton to młodsza siostra Toni Braxton, piosenkarki znanej m. in. z przeboju "Un-Break My Heart". Sam także jest wokalistką, na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych. Ostatni z nich wydała trzy lata temu. Prywatnie jest mamą 7-letniej córeczki Logan, która jest jej owocem związku z Vincentem Herbertem. Z amerykańskim producentem muzycznym Tamar rozwiodła się w 2019 roku. W latach 2001-2003 jej mężem był Darrell "Delite" Allamby. Obecnie jej partnerem jest David Adefeso.