Przyjaciółki” po zimowej przerwie ponownie wrócą na antenę Polsatu. I choć stacja póki co pokazuje 12. sezon serialu, to jednak już w najlepsze trwają pracę nad 13. serią produkcji. Jak się okazuje, w kolejnym sezonie „Przyjaciółek” pojawi się nowa postać, w którą wcieli się ulubienica widzów. Kogo po zimowej przerwie zobaczymy w serialu „Przyjaciółki” obok Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska), Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i Zuzy (Anita Sokołowska)? O której gwieździe  mowa?

Tamara Arciuch dołącza do obsady "Przyjaciółek"?

Super Express informuje, że w nowym sezonie "Przyjaciółek" do obsady serialu dołączy... Tamara Arciuch, która zasłynęła już kilkoma rolami serialowymi, w tym m.in. rolą Karoliny w polskiej wersji „Niani”. Tamara Arciuch jest ponadto prywatnie żoną Bartka Kasprzykowskiego, czyli serialowego Pawła - męża Anki. Czy to znaczy, że para będzie się teraz spotykała także na planie serilu? Na to wygląda!

Pytanie tylko, kogo w nowym sezonie „Przyjaciółek” zagra Tamara Arciuch? Tego póki co nie ujawniona. Ze zdjęć Anity Sokołowskiej z Instagramu wnioskujemy, że jej bohaterka będzie wspierała Ankę w walce z nowotworem. Myślicie, że okaże się jej krewną lub przyjaciółką sprzed lat. Odpowiedź na to pytanie poznamy już wczesną wiosną!