W minioną sobotę odbył się bal TVN, inaugurujący nowy sezon. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd – Joanna Krupa przyleciała prosto z Miami, pierwszy raz od hucznego ślubu pojawili się Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie, a także inna para nowożeńców , gwiazdy nowej Gali – Piotr Stramowski i Kasia Warnke.

Zobacz: Bal TVN 2016 mnóstwo gwiazd i wspaniałe stylizacje. Zobaczcie zdjęcia [NA ŻYWO]

Na balu nie zabrakło także gwiazd w zaawansowanej ciąży – Agnieszki Wesołowskiej, żony Kuby Wesołowskiego  oraz Tamary Arciuch, partnerki Bartka Kasprzykowskiego.

Obie panie wyglądały wyjątkowo pięknie. Tamara Arciuch od jakiegoś czasu zachwyca nas swoimmi stylizacjami, które wybiera na wielkie wyjścia. Tym razem również zachwycała. Aktorka pojawiła się w  długiej białej sukni ze złotym wzorem autorstwa William & Reiff.

Zobacz: Tamara Arciuch zobaczcie jej ciążowe stylizacje. W której wygląda najlepiej? [ZDJĘCIA]

 Z kolei Agnieszka Wesołowska po raz pierwszy oficjalnie pokazała światu swoje ciążowe krągłości. Dziennikarka na Balu TVN miała na sobie długą niebieską suknię od Violi Piekut. Obie panie prezentowały się pięknie. Która z nich wyglądała lepiej? Zobaczcie w naszej galerii.