Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się w 2007 roku i od tamtej pory nie mogą oderwać od siebie wzroku. Dziś wciąż mówią, że połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. W show-biznesie od samego początku uznawani są za zgodną parę, która wzajemnie wspiera się przy okazji różnych zawodowych wyzwań.

Niedawno do tabloidów dotarła informacja o tym, że Tamara Arciuch spodziewa się dziecka! Nic dziwnego, że aktorzy postanowili udać się na mały wypoczynek, by odetchnąć od atmosfery związanej z sensacją rodem z portalami plotkarskimi i kolorowej prasy. Co więcej, to ostatni moment na krótki wypoczynek – Tamara już niedługo będzie nagrywała kolejne odcinki M jak Miłość, Drugiej szansy i Ojca Mateusza.  

Gdzie odpoczywają? Para zdecydowała się na wyjazd do Portugalii. Jak widać na zdjęciach, świetnie się bawią! Jednak mimo wypoczynku Tamara i Bartek nie zapomnieli o wspieraniu polskiej reprezentacji, a przy okazji przyszła mama dyskretnie potwierdziła swój błogosławiony stan. 

Milo było patrzeć jak Portugalczycy do końca gryzą pazurki. Ale miły to naród. Na otarcie łez postawili nam piwo. pił Bartek - napisała na Instagramie.

Nic dziwnego, że Tamara Arciuch unika alkoholu, będąc w stanie błogosławionym. Widać troszczy się o to, by dziecko urodziło się całe i zdrowe.

Wypoczynek przyda się parze tym bardziej, że ostatnio mieli sporo powodów do zmartwień i nerwów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Życzą śmierci nienarodzonemu dziecku Tamary Arciuch. A ona odpowiada: To skandal i hańba! 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski wypoczywają w gorącej Portugalii!