Do emisji pierwszego odcinka "Drugiej Szansy" pozostało zaledwie kilka dni. Wszyscy zastanawiają się, czy nowy serial odniesie sukces czy będzie wielka klapą, tak jak serial z Cezarym Pazurą i Edytą Olszówką

Okazuje się jednak, że osoby odpowiedzialne za promocję serialu wiedzą jak wzbudzić zainteresowanie. Jak informuje "Flesz" Tamara Arciuch i Małgorzata Kożuchowska nie są w stanie ze sobą współpracować! Mówi się, że gwiazdy wręcz się nienawidzą.

"Podobno dziewczyny unikają się jak ognia! Nie planie w ogóle ze sobą nie rozmawiają. Każda zażądała dla siebie osobnej garderoby.  Na dodatek sprawdzają swoje grafiki, godziny robienia makijażu i fryzury, żeby tylko się na siebie nie natknąć" - donosi osoba z produkcji.

To nie wszystko. Podobno Małgorzata Kożuchowska na planie pokazuje całkiem inne oblicze, które odbiega od jej łagodnego i spokojnego zachowania.

"Plotka głosi, że to Kożuchowska bywa bardziej zdystansowana i nie wchodzi na planie w towarzyskie relacje" - czytamy.

Tamara Arciuch skomentowała plotki o koleżance z planu.

Małgosia jest aktorką z krwi i kości. Jest koleżeńska, ma do siebie dystans i poczucie humoru. Na razie w serialu „Druga szansa” nie mamy zbyt wielu scen, ale kiedy się spotykamy, to nasze relacje są bardzo serdeczne i ciepłe.

Czy konflikt Tamary Arciuch i Małgorzaty Kożuchowskiej to faktycznie tylko plotka? 

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: TAMARA ARCIUCH Zrezygnowała z z udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dla męża!