Tamara Arciuch odeszła z "M jak miłość"! To już kolejna aktorka, która rezygnuje z pracy na planie najpopularniejszej polskiej telenoweli. Wcześniej o swoim odejściu poinformowali Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak. Arciuch miała jednak ważny powód! Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie wzruszający wpis, w którym opisała przyczynę rezygnacji z roli w "M jak miłość". Okazuje się, że aktorka odeszła z serialu z powodu córki. Tamara Arciuch została po raz trzeci mamą niecałe dwa lata temu. Nadia zmieniła całe jej życie i to właśnie dla niej porzuciła rolę Anny Gruszyńskiej.

Tamara Arciuch odeszła z "M jak miłość"

Tamara Arciuch w "M jak miłość" pojawiła się na chwilę, po urodzeniu córki. Jej bohaterka, Anna, wróciła wtedy do siedliska, które przepisała na Ulę (Iga Krefft). Szybko wyjechała jednak z powrotem do Francji, gdzie odnalazła miłość. Jak się okazuje, w 1381. odcinku serialu Marzenka (Olga Szomańska) zacznie żalić się Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), że całe siedlisko jest na jej głowie, bo jej ciotka bawi się za granicą. 

Tamara Arciuch nie chce na razie wracać do pracy. Nie wiadomo więc, czy jeszcze kiedyś zobaczymy ją w "M jak miłość". Na tę chwilę, całą swoją uwagę chce poświęcić córce Nadii:

"Na razie jest malutka. Spędzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100%. Zrezygnowałam z pracy by patrzeć na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy też będę -mimo zmęczenia -poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też. Pamiętajcie o tym ,by nie stracić kontaktu z dziećmi."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na razie jest malutka. Spedzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100%. Zrezygnowałam z pracy by patrzec na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy też będę -mimo zmęczenia -poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też. Pamiętajcie o tym ,by nie stracić kontaktu z dziećmi. A Wy młodziaki pamiętajcie ,że Wasze zachowanie, to jak traktujecie siebie nawzajem tez jest bardzo ważne. Obserwujcie się . Bądźcie empatyczni.Zmieńmy polskie statystyki, które dają Polsce 2 miejsce w liczbie samobójstw wśród dzieci i nastolatków. Jeden dzień wart całe życie. #kampania społeczna @1dzien #Światowy dzień przeciwdziałania samobójstwom

Post udostępniony przez Tamara Arciuch Oficjalnie (@tamara.arciuch) Wrz 11, 2018 o 1:58 PDT