O tym, że Tamara Arciuch spodziewa się dziecka, okazało się gdy aktorka była już w czwartym miesiącu. Media od paru dni spekulowały, że aktorka w końcu urodziła. Tym razem plotki okazały się prawdą. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zostali rodzicami!

W ostatnim czasie mamy prawdziwy babyboom. Zaledwie kilka dni temu na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Szczurek, żony Kuby Wesołowskiego. Rozwiązania oczekują już Natalia Kukulskaoraz Paulina Sykut-Jeżyna.

Jak się okazuje, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zostali rodzicami! O szczęśliwym rozwiązaniu Tamara Arciuch poinformowała na Instagramie:

Kilka dni temu zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za profesjonalną opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i najbliższej rodzinie za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną a zbliżające się święta są doskonałą okazją na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższych, czego Wam z całego serca życzymy. - podpisała jedno ze zdjęć.