Miłość Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego kwitnie. Nazywani jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu wciąż po prawie 10 latach związku okazują sobie wiele czułości. Z pewnością potwierdzają to ich najnowsze zdjęcia z wakacji.

Jakiś czas temu para zdecydowała się na wyjazd do słonecznej Portugalii. Patrząc po zdjęciach, zakochani świetnie się bawią! Nic dziwnego, skoro za kilka miesięcy na świecie powitają kolejnego członka rodziny. 

Pod koniec maja tego roku Tamara Arciuch mogła się pochwalić idealną figurą, którą podkreśliła seksowna i bardzo odważna kreacja. Zaledwie kilka dni później media obiegła informacja o ciąży aktorki. Wszyscy oczekiwali potwierdzenia, ale para postanowiła nie komentować tych rewelacji. Co prawda Tamara Arciuch prawdopodobnie nieświadomie potwierdziła swój błogosławiony stan podpisując jedno ze zdjęć na Instagramie.

Wraz z początkiem lipca Arciuch i Kasprzykowski wybrali się na krótki odpoczynek od zawodowych obowiązków i w towarzystwie synów wybrali się do Portugalii. Stamtąd raczyli nas pięknymi, romantycznymi zdjęciami. Dziś na Instagramie Tamary Arciuch pojawiło się zdjęcie, które tylko potwierdza łączące ich uczucie.

w obiektywie Bartka – podpisała zdjęcie Arciuch.

Jak się okazuje nie tylko Bartek Kasprzykowski robi zdjęcia swojej ukochanej. Tamara równie często fotografowana jest prze ..synów! 

W obiektywie 7 latka. Chyba ma chłopak talent. - podpisała zdjęcie zrobione przez synka Michała.

Jedno trzeba przyznać z ciążowym brzuszkiem jest Tamarze naprawdę do twarzy!