Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski  tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Choć od lat są w nim obecni, to jednak udaje im się unikać skandali. Para wspólnie wychowuje 17 –letniego syna aktorki, Krzysztofa, który jest owocem poprzedniego  związku Tamary. Zakochani są również rodzicami 6- letniego Michała, a już w październiku na świat przyjdzie kolejne dziecko aktorów.

Zobacz: Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski spodziewają się dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski już niedługo zostaną rodzicami! Mimo ciąży aktorka jednak nie zwalnia tempa. Te wakacje były dla niej wyjątkowo pracowite – gwiazda brała udział w nagraniach kolejnych odcinków seriali M jak miłość, Drugiej szansy czy Ojca Mateusza.

Dzięki licznym aktorskim zobowiązaniom, częściej mamy okazję podziwiać Tamarę na czerwonym dywanie. Gwiazda jak widać, nawet w błogosławionym stanie potrafi wyglądać wyjątkowo pięknie! Na styl aktorki zwrócono uwagę na tegorocznym festiwalu w Sopocie. Tamara Arciuch pojawiła się wówczas na scenie w bardzo odważnej kreacji, która była projektem duetu Williams & Reiff. Suknia aktorki z bardzo głębokim, sięgającym niemal pępka dekoltu wzbudziła kontrowersję zgromadzonych.

Zobacz: Tamara Arciuch w sukni z dekoltem do pępka na festiwalu w Sopocie. Pokazała zbyt wiele?

Jak się dziś okazuje, aktorka próbowała ukryć widoczny już wówczas ciążowy brzuszek! Jak widać ta kreacja stała się idealnym rozwiązaniem, ponieważ nikt wtedy nie przypuszczał, że Arciuch może być w ciąży. Wszystkie oczy zwrócone były ku jej dekoltowi.

Tamara Arciuch urodzi już w październiku, a jej ciążowy brzuszek z dnia na dzień staje się coraz bardziej widoczny. Aktorka w czasie ciąży pozostaje aktywna zawodowo i chętnie pozuje w stylizacjach, które przykuwają uwagę.

Zobaczcie w naszej galerii ciążowe stylizacje Tamary Arciuch. W której wygląda najlepiej?