W świecie mody Tamara Gonzalez Perea znana jest wszystkim wszystkim jako Macademian Girl. Ma świetne wyczucie stylu, nie boi się kolorów i odważnych stylizacji. Ukończyła architekturę wnętrz, ale świetnie sprawdza się jako blogerka modowa. Nic dziwnego, że na Instagramie śledzi ją prawie 200 tysięcy osób. A każda z nich jest ciekawa, co przy okazji kolejnego wyjścia założy na siebie Macademian Girl! Zdradzamy zatem, co blogerka proponuje na szczyt sezonu letniego!

Tamara Gonzales Perea, zarówno na swoim blogu, jak i na Facebooku czy Instagramie od kilku dobrych tygodni podpowiada swoim obserwatorom, co jest modne w tym sezonie letnim. Według Macademian Girl najmodniejszym kolorem lata 2017 roku jest … świeży zielony! Zdjęcie ze stylizacją a la „angielski ogród” znajdziecie TUTAJ>>. Choć nie ma co ukrywać, że zieleń w stylizacjach Tamary pojawia się wyjątkowo często ;-)

ZOBACZ: KATARZYNA TUSK oto jej propozycje na wiosenne stylizacje [ZDJĘCIA]

Macademian Girl nie boi się eksperymentować z kolorami, stąd w naszej GALERII znajdziecie także stylizacje z odważnym i dość trudnym w doborze stylizacji kolorze – żółtym. Swego czasu eksperymentowała z nim nie tylko Macademian Girl, ale także  Margaret, a nawet Beata Szydło! Dla jednych to kolor idealny, dla drugich niekoniecznie. Macademian Girl podpowiada, jak odpowiednio połączyć kolory i tekstury, by wyglądać stylowo i z klasą. I nie zapomina o tym, że kolor jest dobry na każdą okazję, pogodę i nastrój, Tak samo jak estetyczny wzór i deseń. A tych w stylizacjach Tamary nigdy nie brakuje!

ZOBACZ: BEATA SZYDŁO na szczycie UE w Rzymie w żółtej garsonce. To modowy skandal!

Specjalnie dla Was zebraliśmy letnie propozycje na stylizacje Macademian Girl. Znajdziecie je w naszej wyjątkowo kolorowej i wzorzystej GALERII.

Która podoba się Wam najbardziej? My mamy duży problem z odpowiedzią na to pytanie. W końcu każda z nich jest taka... KOLOROWA!