Macademian Girl funkcjonuje w show-biznesie od 2011 roku. Wtedy to założyła stronę, na której prezentowała różne stylizacje. Dość szybko zdobyła rzesze fanów i urosła do rangi jednej z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Zaczęto zapraszać ją na pokazy mody, zaś ona szybko odnalazła się w medialnej rzeczywistości.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pokaz Łukasza Jemioła: najciekawsze stylizacje gwiazd. Kto wyglądał najlepiej? [ZDJĘCIA]

Tamara Gonzalez Perea - bo tak naprawdę się nazywa - przez jednych jest uwielbiana, przez innych krytykowana. Przeciwnicy zarzucają jej stylowi, że jest kiczowaty i pstrokaty, zwolennicy podkreślają, że świetnie łączy najróżniejsze kolory i trendy i nie boi się eksperymentować, jeśli chodzi o stylizacje.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gałkowo Masters Rusin, Gliwa, Macademian Girl i inne gwiazdy w fantazyjnych kapeluszach. Czyj najlepszy?

Faktem jest, że Tamara świetnie wykorzystała swoje pięć minut w show-biznesie. Wiosną tego roku wzięła udział w nagraniach programu Agent - Gwiazdy i dotarła aż do finału. Nie wygrała, ale - jak sama podkreślała wielokrotnie - udział w show TVN nauczył ją naprawdę dużo, a widzom pokazała inną, bardziej prywatną twarz.

W programie Domy gwiazd, który na kanale Domo+ prowadzi Omenaa Mensah, Macademian Girl zaprezentowała swoje warszawskie mieszkanie na Woli. Nie mogło oczywiście zabraknąć prezentacji garderoby, która jest... bardzo kolorowa! Wnętrza mieszkania są bardzo przytulne, panuje w nich ład. Uwagę przykuwają kolorowe, ręcznie wyszywane poduszki, które zdobią kanapę blogerki. W kuchni z kolei królują szarości i biel, zaś na ścianie znajdują się fotografie miasta - prawdopodobnie Nowego Yorku lub San Francisco. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka jedna z najbardziej popularnych polskich blogerek modowych! 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zobacz wnętrza luksusowego apartamentu Krzysztofa Gojdzia. Jest przestronnie i jasno