"Taniec z gwiazdami" to zarazem jeden z najdłużej emitowanych programów w historii telewizji i najpopularniejsze taneczne show w Polsce. Pierwszy odcinek polskiej wersji programu wyemitowano wiosną 2005 roku. Od 2014 roku widowiskowe show przeniosło się na antenę telewizji Polsat. Wysoka oglądalność "Tańca z gwiazdami" przez ostatnie kilka lat spowodowała, że Polsat zdecydował się na kolejną edycję, która będzie emitowana już tej jesieni! Na ten moment mało jest jeszcze informacji na temat tego, kto weźmie udział w 10 edycji tanecznego show, ale odkryliśmy tożsamość pierwszej uczestniczki! 

Kto wystąpi w "Tańcu z gwiazdami 10"?

Jak nieoficjalnie donosi "Super Express", propozycję udziału w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" otrzymała Monika Miller. 24-latka jest polską modelką alternatywną. Prywatnie jest wnuczką Leszka Millera, byłego premiera i przewodniczącego partii Sojusz Lewicy Demokratycznej w latach 1999-2004 i 2011-2016. Osobowość internetowa urodziła się na Ukrainie w Kamieńcu Podolskim w 1995 roku. Po narodzinach celebrytki, jej rodzina przeprowadziła się do Warszawy. W stolicy Polski uczęszczała do międzynarodowych szkół i zdała maturę.

Karierę modelki alternatywnej rozpoczęła już w wieku 15 lat, jednak z powodu braku czasu musiała odłożyć swoje plany na bok i skupić się na zdobywaniu wykształcenia. Rozpoznawalność przyniosło jej opublikowane przez dziadka zdjęcie na Twitterze, które odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Dzięki charakterystycznemu wyglądowi, Monika Miller zaczęła udzielać wywiadów i ujawniać szczegóły ze swojego życia prywatnego.

Wnuczka Leszka Millera jest aktywna na swoim Instagramie, publikuje zdjęcia z sesji zdjęciowych z jej udziałem i z chęcią dzieli się z fanami wskazówkami dotyczących makijażu. Obecnie pracuje nad debiutanckim singlem, do którego niebawem zrealizuje oficjalny teledysk.

Zobacz zdjęcia Moniki Miller w GALERII >>