Pandemia koronawirusa sprawiła, że 11. edycja "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie będzie nieco krótsza, niż planowano. Finałowy odcinek tegorocznej edycji show odbędzie się już w ten piątek. Na najsłynniejszym parkiecie tanecznym w Polsce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza powalczą dwie pary, czyli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Taniec Gwiazdami - przyspieszony finał 11. edycji

11. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na pewno zostanie zapamiętana na długo, gdyż rozpoczęła się wraz z wiosenną ramówką, a jej finał świętujemy dopiero jesienią. Po dwóch odcinkach zaciętej rywalizacji uczestnicy musieli zawiesić treningi, a fani programu na kilka miesięcy pożegnać się z show. Aż do 4 września, kiedy program wrócił na antenę, a wraz z nim do tanecznych treningów przystąpiło 10 par. Z odcinka na odcinek emocje nas nie opuszczały. Jak zwykle nie brakowało łez szczęścia i wzruszenia.

W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się bardzo dynamicznie i była wyjątkowo gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W dziewiątym odcinku 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie pojawili Sylwia Lipka i Rafał Maserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz troska o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników i pracowników Polsatu, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.

Taniec z Gwiazdami 2020 - co się wydarzy w finale?

Producenci show gwarantują, że w ten piątkowy wieczór na pewno nie zabraknie wielkich emocji. Podczas ostatniego odcinka dowiedzieliśmy się, że w ułożeniu finałowej choreografii finalistów pomogą sami jurorzy.

Michał Malitowski przygotuje jive’a z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino, a Iwona Pavlović będzie trenować tango z Edytą Zając i Michałem Bartkiewiczem. Pozostałe finałowe tańce to niespodzianka.

Będziecie oglądać finał 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie?

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami" - sprawdź wyniki i relację z 9. odcinka