Ósmy odcinek 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" odbył się bez udziału publiczności i kilku uczestników. Już dziś po południu produkcja show informowała w mediach społecznościowych, że za względu na obowiązkową kwarantannę, na parkiecie nie zobaczymy Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej, którzy musieli zrezygnować z udziału w programie, a także Jana Klimenta. Ania Karwan w tym odcinku została zmuszona zatańczyć z zupełnie nowym partnerem, którym okazał się Kamil Kuroczko. Wszystkie pary na tym etapie konkursu przygotowały po dwie choreografie i na parkiecie zatańczyły po dwa tańce. Co jeszcze wydarzyło się w programie?

Taniec z Gwiazdami 2020 - relacja z 8. odcinka. Tańce w duetach

Podczas pierwszej rundy tańców, u boku par pojawiły się gwiazdy, które brały udział w poprzednich edycjach show. Konkursową część wieczoru otworzył charleston Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino, którym towarzyszyła zwyciężczyni show z 2014 roku - Agnieszka Sienkiewicz. - Kiedy tańczyliście poczułam taką dużą odpowiedzialność, bo w programie zostały cztery fantastyczne kobiety. To będzie ciężki wybór, ale wasze show było pięknie wyważone - przyznała Iwona Pavlović. Taniec oceniono na 27 punktów.

Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który w tym tygodniu zastępował Jana Klimenta, zatańczyli sambę. Towarzyszyła im finalistka programu, Olga Kalicka. - Wszystko na czas, wszystko w punkt - tak, jak miało być. Zabrakło mi jednak szaleństwa. Aniu, bioderka nie pracowały tak, jak wcześniej. Czuć było spięcie nóg - oceniła występ Pavlović, a jurorzy za taniec nagrodzili ich 26 punktami.

"Wampirze tango" zatańczyli Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, a wraz z nimi Czadoman. - Było fantastycznie. Historia była świetna, a ty Edyta byłaś tak wspaniała aktorsko... Spektakl pełen swobody, luzu. Brawo! - zachwycał się Andrzej Grabowski.- Jesteś objawieniem tej edycji, a także kilku poprzednich - ekscytowała się Edytą Zając Pavlović. Ich tango nagrodzono kompletem 30 punktów.

Sylwia Lipka, Rafał Maserak i Damian Kordas - zwycięzca 10. edycji - zatańczyli pełną humoru sambę. - Sylwio, do tej pory nie myślałem, że mogłabyś być w finale, albo wygrać. Ale teraz jak na ciebie patrzę, to czemu nie? - podsumował ich występ Michał Malitowski. Łącznie jurorzy ocenili ich taniec na 26 punktów.

Taniec z Gwiazdami 2020 - relacja z 8. odcinka. Nowe tańce

Drugą rundę tańców konkursowych otworzył taniec współczesny Julii i Stefano do piosenki "Someone You Loved" Lewisa Capaldiego. - Brakuje naszej publiczności w momentach, kiedy potrzebne są wielkie brawa. Julia, można pomyśleć, że tańczysz taniec współczesny od dziecka. Podoba mi się twoja płynność ruchu, partnerowanie oparte na ciężarze ciała, a do piękny tego przekaz emocjonalny- powiedział o ich występie Michał Malitowski. Jury zachwycone ich tańcem nagrodziło ich 30 punktami.

Ania Karwan i Kamil Kuroczko zatańczyli foxtrota do utworu "Girls Like You" Maroon 5. Niestety wokalistka zapomniała zmienić buty po sambie na te do tańców standardowych, co nie umknęło uwadze jurorów.  - Co to za foxtrot? Jedna linia fallowaya i to pomylona? Momentami akcja foxtrotowa była, ale dziś Aniu nie miałaś nawet ładnego odchylenia od Kamilapowiedziała po ich tańcu Iwona Pavlović. Para otrzymała 25 punktów.

Jako kolejni na parkiecie pojawili się Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, którzy zatańczyli cha-chę. - Jesteś najlepszym kameleonem tej edycji. Nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Dużo fajnych twistów, pracy nóg w lockstepach. Był zachowany klimat cha-chy - przyznał Malitowski. - Tworzycie jako para coś wyjątkowego. Każdy wasz taniec to nowa historia - przyznała Pavlović. Jurorzy ocenili ich taniec na 28 punktów.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak zaprezentowali się w tangu. - Było to trudne tango. Poradziliście sobie świetnie. Sylwio przez to, że zeszło z ciebie to napięcie, teraz tańczysz luźno i swobodnie trudne tango - wyznał Andrzej Grabowski. Parze przyznano 26 punktów.

Po zsumowaniu ocen jurorów na szczycie tabeli uplasowali się Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Tuż za nimi byli Julia Wieniawa i Stefano Terazzino, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, a na końcu znaleźli się Anna Karwan i Kamil Kuroczko.

Taniec z Gwiazdami 2020 - kto odpadł 09.10.2020? WYNIKI

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? Po zsumowaniu not jury i głosów od widzów okazało się, że najmniej punktów otrzymali Ania Karwan i Kamil Kuroczko i to oni odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Na koniec odcinka, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut ogłosili też ważną informację. Ze względu na rezygnację Bogdana i Lenki, decyzją właściciela formatu "Dancing with the Stars", do programu wrócą Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz, którzy z powodów zdrowotnych sportowca musieli odejść show.

ZOBACZ TEŻ: MIKOŁAJ JĘDRUSZCZAK krytykuje Sylwię Madeńską po rozstaniu: "Szybko doszłaś do siebie"