Udział w "Tańcu z Gwiazdami" to nie przelewki. Z powodu kontuzji w minionych latach swoją przygodę na najsłynniejszym parkiecie w Polsce zmuszeni byli zakończyć m.in. Halina Mlynkova, Jacek Stachursky, Weronika Książkiewicz i Anna Cieślak. Przykre niespodzianki zdążyły się już wydarzyć także w aktualnej edycji show. Tydzień temu z rywalizacji o Kryształową Kulę z powodu problemów zdrowotnych odpadł Sylwester Wilk.

ZOBACZ: Taniec z Gwiazdami - sprawdź wyniki i relację z 11.09.2020

Sylwia Lipka walczy z kontuzją

Od kilku dni z kontuzją zmaga się inna uczestniczka 11. edycji - Sylwia Lipka. Występująca w parze z Rafałem Maserakiem piosenkarka i blogerka podczas jednego z treningów uszkodziła sobie stopę.

- Przyszedłem rano na trening, a Sylwia uciekła przede mną i się schowała. Trochę już ją znam, więc od razu wiedziałem, że coś jest nie tak - opowiada Rafał Maserak.

Kontuzja 23-latki była na tyle poważna, że potrzebna była natychmiastowa wizyta u lekarza i jeden dzień przerwy od treningów.

- Coś odstrzeliło, coś się ukruszyło. W stopie jest sporo małych kosteczek - wyjaśnia Sylwia.

- Mój partner taneczny tak bardzo o mnie dba, że nie pozwala mi lekceważyć tej sytuacji. Ale gdybym miała sama o tym decydować, pewnie byłoby inaczej - dodaje.

ZOBACZ: Sylwia Lipka - kim jest młoda uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Problemy Anny Karwan i Julii Wieniawy

Dolegliwości nie omijają nawet największych faworytek tej edycji programu. Udało nam się dowiedzieć, że Ania Karwan zmaga się z ciągłym zmęczeniem. Ostatnio brakuje jej chwil, które mogłaby poświęcić na odpoczynek - niedawno przeprowadziła się do domu pod Warszawą.

- Jak odstawiam córkę do szkoły, schodzi ze mnie poranna adrenalina, a w jej miejsce pojawia się zmęczenie - wyjaśnia piosenkarka.

Natłok obowiązków odbija się także na Julii Wieniawie. 20-latka nie tylko przygotowuje się do wymagającej choreografii, ale także do pierwszego w swojej aktorskiej karierze występu w teatrze. Okazuje się, że nawet świetna kondycja nie pomaga. Osoby z produkcji "Tańca z Gwiazdami" donoszą nam, że już po kilku minutach celebrytka zalewa się potem. Natłok obowiązków wywołuje w niej także spore napięcie nerwowe.

Zasnęłam dziś o 19 ze stresu i właśnie się obudziłam. Najgorzej. W przyszłym tygodniu czeka mnie premiera i zarazem debiut w teatrze i kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Nie wiem jak dam radę... Trzymajcie za mnie kciuki - napisała w poniedziałek na InstaStory.

W nadchodzącym odcinku 11. edycji "Tańca z Gwiazdami", którego tematem przewodnim jest muzyka filmowa, uczestnicy zatańczą do piosenek z polskich filmów, takich jak "Szukaj mnie" z "Kogel-mogel”, "Co ty tutaj robisz?" z "Kilera" czy "Dwa serduszka" z "Zimnej wojny". Wśród gości specjalnych pojawią się Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski i Igor Herbut.

Zobacz nowe zdjęcia Sylwii Lipki, Julii Wieniawy i Anny Karwan z ich treningów do "Tańca z Gwiazdami" w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa otwarcie o relacji ze Stefano Terrazzino: "W pewnym sensie wygrałam dla siebie Taniec z Gwiazdami"