Złe wieści dla fanów programu "Taniec z Gwiazdami". W 9. odcinku flagowego show Polsatu zabraknie kolejnej pary uczestników. W związku z pojawiającymi się dziś od rana doniesieniami na temat wykrycia koronawirusa u jednej z uczestniczek, przedstawiciele stacji opublikowali oficjalny komunikat w tej sprawie.

Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show - czytamy w notatce prasowej przesłanej w piątek po południu do naszej redakcji.

Choć produkcja "Tańca z Gwiazdami" nie podała żadnych nazwisk, to nie jest tajemnicą, że osobą, która zachorowała na COVID-19 jest piosenkarka i influencerka Sylwia Lipka, której w programie partnerował Rafał Maserak.

ZOBACZ: Sylwia Lipka ma koronawirusa. Musiała przerwać próby do "Tańca z Gwiazdami"

Co dalej z 11. edycją "Tańca z Gwiazdami"?

Wszyscy pozostali uczestnicy oraz członkowie ekipy 11. edycji tanecznego show w Polsacie przeszli już testy na koronawirusa. Na szczęście nie stwierdzono kolejnych przypadków zakażenia.

- Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego - czytamy w oświadczeniu.

Z powodu przebywania na kwarantannie z programem wcześniej pożegnali się także Bogdan Kalus i Lenka Klimentova oraz partnerujący Ani Karwan tancerz Jan Kliment, prywatnie mąż Lenki.

SPRAWDŹ TEŻ: Internauci oburzeni po przywróceniu Sylwestra Wilka do "Tańca z Gwiazdami". Jest odpowiedź sportowca