O zwycięstwo w 5. odcinku "Tańcu z Gwiazdami 2018" walczyło siedem par. Kto odpadł a kto przeszedł dalej w 8. edycji "Tańca z Gwiazdami"? Wszystko jest już jasne! Tym razem zadanie postawione parom było nieco trudniejsze, bowiem każda z nich miała po raz pierwszy do zaprezentowania aż dwa tańce. Uczestnicy mieli jednak całkiem sporo czasu na opanowanie nowych choreografii. Przypomnijmy, że ze względu na Święta Wielkanocne odbyła się aż dwutygodniowa przerwa między kolejnymi odcinkami show. Kto najlepiej wykorzystał wolny czas na ciężkie treningi na sali tanecznej? Efekty przygotowań mogliśmy jak zwykle oglądać w piątek od godz. 20 w Polsacie. Kogo już więcej nie zobaczymy na parkiecie "TzG"?

ZOBACZ: BEATA TADLA doznała poważnego urazu żeber! Odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”?

Taniec z Gwiazdami 2018 - WYNIKI 5. odcinka

Renata Kaczoruk to jedna z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami 2018", która już parę tygodni temu wyznała, że to już ten etap programu, gdy przykro jest żegnać się z jakąkolwiek parą. Wyniki 5. odcinka sprawiły jednak, że wszystkim jest wyjątkowo smutno. Decyzją jury i widzów z programu odpadli właśnie Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski, zdobywający przecież z tygodnia na tydzień coraz większą sympatię fanów programu. Też będziecie za nimi tęsknić?

Warto wspomnieć, że druga zagrożona w 5.odcinku para - Dariusz Wieteska i Katarzyna Vu Manh - otrzymała dodatkowe punkty za wygraną w maratonie disco. Ostatnie zdjęcia Renaty Kaczoruk i innych uczestników 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>