"Taniec z Gwiazdami 2018" 8. odcinek za nami. O przejście do kolejnego etapu show walczyły już tylko cztery pary, ale niestety musieliśmy się pożegnać z jedną z nich. Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? O możliwość dalszych zmagań na parkiecie walczyli Beata Tadla, Popek, Kasia Dziurska i Dariusz Wieteska. Jedna para musiała odpaść. O tym tradycyjnie zadecydowało wspólnie czteroosobowe jury oraz widzowie "TzG", głosujący na swoich ulubieńców za pomocą sms-ów. Kto tym razem w sumie zebrał najniższe noty? Już wiemy, dla kogo niestety zabrakło miejsca w półfinale programu. 

Taniec z Gwiazdami 2018 - WYNIKI 8. odcinka

Dariusz Wieteska okazał się być prawdziwym czarnym koniem 8. edycji "Tańca z Gwiazdami". Odtwórca roli ratownika w serialu "Na sygnale" pokonał chociażby takich faworytów, jak Renata Kaczoruk czy Angelika Mucha (Littlemooonster96)! Dariusz i Kasia Vu Manh odpadli dopiero w 8. odcinku. Jednak bez względu na wynik ostatniego odcinka "TzG" aktor może być z siebie dumny. Doszedł bardzo daleko! Wieteska pożegnał się z programem 27 kwietnia. Będzie wam brakować Darka i Kasi? Dodajmy, że drugą zagrożoną parą byli Kasia Dziurska i Tomasz Barański. A już za tydzień półfinał!

Zdjęcia uczestników oraz jurorów 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA włącza się w walkę o życie Alfiego Evansa

Taniec z Gwiazdami będzie miał kolejną edycję! Jak poinformowano ostatnio, Polsat jest zadowolony z wyników oglądalności i jakości programu. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w 9 edycji show. Na razie wszyscy czekamy na finał obecnej edycji.

 

Byliście wspaniali!!! Dziękujemy!!! @dariuszwieteska @hoa_lan

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Kwi 27, 2018 o 1:10 PDT