Beata Tadla to w życiu empatyczna optymistka i perfekcjonistka wymagająca w pierwszej kolejności od siebie, zawsze dbająca o otaczających ją ludzi. Jest autorką kilku książek, a pracę dziennikarki telewizyjnej łączy z zamiłowaniem do języka polskiego. W 2010 w plebiscycie Mistrza Mowy Polskiej otrzymała ten prestiżowy tytuł. Czy w ty, roku uda jej się także sięgnąć po Kryształową Kulę?

Beata Tadla w show "Taniec z Gwiazdami" - z kim zatańczy?

W ekscytującej drodze do tego wyróżnienia pomagał jej będzie nauczyciel i partner w programie. dziś już wiemy, że Beata Tadla zatańczy w nim z Janem Klimentem, który pewnie nie będzie miał problemu by wydobyć z ich wspólnego tańca, to co najlepsze. Doświadczony tancerz i ulubiony Czech wszystkich Polaków w poprzedniej edycji programu po raz pierwszy sięgnął po Kryształową Kulę, triumfując w parze z Natalią Szroeder.

Jarosław Kret w show "Taniec z Gwiazdami" - z kim zatańczy?

Czy teraz z Beatą Tadlą ma szanse powtórzyć ten sukces? O tym, czy para będzie faktycznie zgrana i czy lepiej odnajdzie się w tańcach klasycznych czy latynoamerykańskich, przekonamy się już na początku marca. Wtedy też na parkiecie show zobaczymy partnera Beaty Tadli - Jarosława Kreta, któremu ma towarzyszyć żona Jana Klimenta - Lenka Klimentowa!

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2018 Kto zatańczy w 8. sezonie? Znamy ostatniego uczestnika i nową tancerkę!

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już od marca w Polsacie. Będziecie oglądać i trzymać kciuki za Beatę Tadli i Jana Klimenta? Czy może raczej wolelibyście, żeby wygraliJarosław Kret i Lenka Klimentowa?