W dzisiejszym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z GwiazdamiPopek zagra weselnego muzyka,Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – państwa młodych, a Rafał Maserak na ten jeden wieczór wcieli się w postać… wodzireja!

Jakie jeszcze czekają nas niespodzianki w 3. odcinku 8. edycji show Polsatu? Nie zabraknie weselnych przebojów: „Jedzie pociąg z daleka”, „Cudownych rodziców mam”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy „Żono moja”, który wykona na żywo zespół Masters.

ZOBACZ: IZABELA JANACHOWSKA kpi z Oli Jordan! Nie lubi nowej jurorki "Taniec z Gwiazdami"?

Iwona Pavlović i Ola Jordan wspominają swój pierwszy raz

Przy okazji przygotowań do tego odcinka "Tańca z Gwiazdami" swój pierwszy weselny taniec wspomniały jurorki show, Iwona Pavlović i Ola Jordan. Jak znane tancerki wspominają pierwszy raz na parkiecie ze świeżo upieczonymi mężami?

„Było profesjonalnie, ale też ciepło i normalnie. Przez nasz taniec przemawiała po prostu miłość. Tańczyliśmy walca angielskiego i przyznam szczerze, że nie potrafiłam ukryć wzruszenia. To był  piękny, romantyczny taniec - dokładnie taki, jaki sobie z Wojtkiem oboje wymarzyliśmy.” – wspomina Iwona Pavlović.

„Chociaż jesteśmy z Jamesem tancerzami i tańczymy w parze od 18 lat, staraliśmy się, żeby nasz pierwszy taniec na weselu był bardzo normalny i wolny, czyli przytulany do piosenki "Eternal Flame". Nie chcieliśmy robić dużego show. Był to nasz taniec, a nie turniej tańca towarzyskiego. Ale jednak goście czekali na coś więcej i poprosili nas, żebyśmy zatańczyli dla nich coś specjalnego. I zatańczyliśmy naszą ukochaną rumbę". – wspominała rozczulona Ola Jordan.

"Taniec z Gwiazdami" - gdzie i kiedy oglądać?

Czy dzisiejszy odcinek jeszcze raz przywoła na myśl u jurorek ich pierwszy weselny taniec? O tym przekonamy się już dziś wieczorem ;-)

3. odcinek 8. edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już dziś o 20.00 w Telewizji Polsat.

Myślicie, że tym razem odpadnie Angelica Mucha - Littlemoonster 96, która ostatnim razem nie zebrała zbyt dobrych ocen od jurorów...?