Właśnie skończył się 2. odcinek 8. edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie! Dzisiaj gwiazdy zatańczyły choreografie zainspirowane ich hobby i zainteresowaniami. W programie nie zabrakło nietypowych i zaskakujących tańców. Krzysztof Gojdź pokazała choreografię inspirowaną szybką jazdą samochodem, Beata Tadla zatańczyła niezwykle zmysłowego fokstrota, a Renata Kaczoruk nie tylko zatańczyła, ale i zaśpiewała! Czy to pomogło tym gwiazdom przejść do kolejnego odcinka?

"Taniec z Gwiazdami" - kto odpadł w 2. odcinku?

W poprzednim odcinku najlepszy okazał się Popek i Janja Lesar, którzy zdobyli największe poparcie widzów. Z kolei Jarosław Kret i Lenka Klimentowa otrzymali zaledwie 12 punktów od jurorów, co było jednym z najgorszych wyników w polskiej historii show. Na koniec programu prowadzący zaskoczyli jednak widzów i powiedzieli, że tym razem nikt nie odpada. Inaczej jednak było tym razem. Z programem musiały pożegnać się aż 2 pary. Które? Znamy werdykt jurorów i widzów show

Choć walka na parkiecie była wyrównana do samego końca, to jednak finalnie z show odpadli Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Jarosław Kret i Lenka Klimentowa.

ZOBACZ: LITTLEMOOONSTER96 o jurorach Tańca z Gwiazdami: "Szkoda, że niektórzy zamiast ocenić mój taniec..."

"Taniec z Gwiazdami" - kto został w 8. edycji show?

Po odpadnięciu tych par z programu w 8. edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie zostały następujące duety:

Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański

Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic

Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlowa

Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov

Angelika Mucha i Rafał Maserak

Popek i Janja Lesar

Beata Tadla i Jan Kliment

Dariusz Wieteska i Katarzyna Vu Manh

Za kogo będzie najmocniej trzymali kciuki w kolejnym odcinku?