Finał "Tańca z Gwiazdami 2018" zakończony. Kto wygrał ósmą edycję hitu ramówki Polsatu? Po dziesięciu odcinkach pełnych zabawy i radości, ale też łez i bólu uczestników, w końcu poznaliśmy odpowiedź na to nurtujące wszystkich pytanie. W piątek 11 maja dziennikarka Beata Tadla i trenerka fitness Kasia Dziurska zaprezentowały na parkiecie ostatnie choreografie (w tym taniec freestyle), jurorzy przyznali końcowe punkty, a widzowie jeszcze raz wysłali głosy na swoje ulubione gwiazdy. Kto ostatecznie wygrał w tanecznej rywalizacji o Kryształową Kulę i 100 tys. zł? Już wiemy!

Taniec z Gwiazdami 2018 - kto wygrał?

Walka o zwycięstwo we wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" już dawno nie była tak wyrównana. Obydwie uczestniczki niemal od samego początku zachwycały jury swoimi niewiarygodnymi postępami. Zarówno Beata Tadla, jak i Kasia Dziurska dostarczyły widzom nie tylko emocji w tańcu, ale także tych związanych z ich przeżyciami w życiu osobistym. Beata Tadla na oczach całej Polski przeżywała rozstanie z Jarosławem Kretem, a Kasia Dziurska nie kryła łez opowiadając o ciężkich chwilach po śmierci mamy. Ostatecznie, decyzją jury i widzów, "Taniec z Gwiazdami 2018" wygrała Beata Tadla, której partnerem na parkiecie był Jan Kliment.

Taniec z Gwiazdami 2018 - co dostaje zwycięzca?

Beata Tadla jako zwyciężczyni wygrała nie tylko Kryształową Kulę, ale i 100 tys. złotych! Jej partner dostanie zaś gażę o wysokości połowy tej sumy. Serdeczne gratulacje!

Taniec z Gwiazdami 2018 - zdjęcia z finału

Zdjęcia obydwu finalistek "Tańca z Gwiazdami 2018" z ich partnerami tanecznymi z piątkowego finału znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2018 Na co Beata Tadla i Jan Kliment wydadzą wygraną? Wiemy!