Littlemooonster96 i Rafał Maserak w 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" dali z siebie wszystko. Co prawda Iwona Pavlović znowu bardzo słabo oceniła ich występ (3 punkty na 10 możliwych), ale parze i tak udało się przejść do kolejnego odcinka show. Okazuje się jednak, że mało brakowało, a blogerka w ogóle nie wyszłaby w piątek na parkiet. Littlemooonster96 podczas sobotniej transmisji live na Instagramie ujawniła swoim fanom, że zmagała się z ostrym bólem kolana, który niestety wciąż dawał o sobie znać nawet chwile przed występem na żywo. Jak wiemy, Angelika zacisnęła zęby i zatańczyła, ale niestety stan jej zdrowia stale się pogarsza. W dalszej części odcinka ból był już na tyle intensywny, że Rafał Maserak zmuszony był nosić 20-latkę na plecach. Dzień po występie Angelika skarży się już na ból w obydwu nogach i twierdzi, że nie jest nawet w stanie poruszać się o własnych siłach.

- Nigdy nie sądziłam, że ból kolan może być tak straszny. Masakra, spotkało mnie coś tak przykrego - mówi podczas transmisji na Instagramie.

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2018 W 3. odcinku odpadła kolejna para! Kto przeszedł dalej?

Littlemooonster96 zmaga się z kontuzją

Czy Littlemooonster96 będzie musiała wycofać się z programu? Blogerka na razie robi sobie przerwę od treningów na sali tanecznej. Miejmy nadzieję, że dzień spędzony w łóżku pozwoli jej odzyskać siły i już w piątek zobaczymy ją w 4.odcinku "Tańca z Gwiazdami" w kolejnej choreografii. Angelika na razie nie zdradziła, do jakiej piosenki zatańczy tym razem, ale ujawniła, że jest to utwór, który jej się bardzo podoba, a cały odcinek również zapowiada się bardzo fajnie.

Trzymamy kciuki za zdrowie Littlemooonster96, a was zachęcamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami 2018" w naszej GALERII >>>