Kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami” w Polsacie za nami. Tym razem z show rozstała się Wiktoria Gąsiewska, która na plan show zabrała swojego chłopaka – Adama Zdrójkowskiego. Motywem przewodnim tego odcinka było tradycyjne polskie wesele. Widzowie programu od razu spostrzegli, że temat ten był bardzo trudny dla Beaty Tadli, która rozpłakała się, gdy realizatorzy show Polsatu zapytali ją o to, jak wyobraża sobie... swoją podróż poślubną. A wszystko to przez rozpad jej związku z Jarosławem Kretem. Inni uczestnicy chętnie chwalili się jednak swoimi ukochanymi. Dzięki temu mogliśmy poznać ich partnerów życiowych: żony, mężów i narzeczonych.

Kim są partnerzy gwiazd "Tańca z gwiazdami"?

Obok znanych już Lenki Klimentovej, żony Janka Klimenta i Adama Zdrójkowskiego, chłopaka Wiktorii Gąsiewskiej, na planie programu mogliśmy zobaczyć również partnera Kasi Dziurskiej – kulturystę Emila Gankowskiego oraz żonę Dariusza Wieteski  – Urszulę Zawadzką-Wieteskę, aktorkę znaną z kilku odcinków „M jak miłość”.

Widzowie zobaczyli także narzeczonego Martyny Kupczyk - Łukasza. Architektka programu „Nasz nowy dom” wychowuje z nim córkę Kornelię.

Popek pokazał narzeczoną

Naszej uwadze nie umknęła także narzeczona Popka – Katarzyna, którą muzyk po raz pierwszy pokazała publicznie. Jak się okazuje, Kasia to bardzo sympatyczna blondynka. Pasuje do Popka, który ma przecież dość mroczny i gangsterski wizerunek? Przekonajcie się sami zaglądając do naszej GALERII ;-)

A jak Popek poradził sobie na parkiecie? Zobaczcie w poniższym WIDEO: