Renata Kaczoruk będzie bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 8. polsatowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami 2018". Modelka dała się zapamiętać szerszej publiczności biorąc udział w pierwszej edycji popularnego show TVN „Azja Express”, w którym wystąpiła z niezbyt znaną sobie koleżanką Weroniką Budziło. To, że panie nie znały się wcześniej zbyt dobrze, dało się zauważyć już od pierwszych odcinków show. Co jednak gorsze, Renata popadał w ostry konflikt z innymi uczestnikami programu, w tym m.in. Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem, co finalnie przerodziło się w swoistą wojnę medialną między nimi a chłopakiem Renaty – Kubą Wojewódzkim. Czy po udziale w „Tańca z Gwiazdami” będzie podobnie? Czy Renata powalczy tym razem jednak o dobre „publicity”? I czy zdecyduje się opowiedzieć mediom o sobie więcej niż do tej pory? Na początek zdradziła kilka szczegółw o sobie, którymi się do tej pory nie dzieliła!

HOT NEWS: OLA JORDAN nową jurorką "Tańca z Gwiazdami". Kim jest? Dowiedz się wszystkiego!

8 faktów o… Renacie Kaczoruk

Renata Kaczoruk:

  • przez kilka lat pracowała jako modelka. W tym czasie miała okazję chodzić po wybiegach w Paryżu, Nowym Jorku, Mediolanie, Sydney, Singapurze, Tokio, Londynie, na których przeszła około 52 kilometrów!;
  • jej nogi przy wzroście 183 cm mają aż 112 cm długości. Tu Renata jest lepsza nawet od Ani Rubik (110 cm);
  • w młodości marzyła by zostać...fizykiem;
  • od 6 roku życia razem ze swoją siostrą bliźniaczką Agatą przez 4 lata chodziła na zajęcia baletowe;
  • uwielbia jeść ryby i umie je rozpoznać po smaku, z zasłoniętymi oczami. Może dlatego najlepiej czuła się w Tokio, gdzie kuchnia opiera się na rybach;
  • jeszcze nigdy nie zapaliła papierosa i jak deklaruj - nie zapali;
  • na co dzień zupełnie się nie maluje i nie farbuje włosów. Stara się żyć bardzo ekologicznie!
  • poza modellingiem przez krótki czas zajmowała się też reżyserią. Napisała i wyreżyserowała film dokumentalny „Modelki 2.0”, który swego czasu pokazywała stacja TVN Style.

A jak Renata Kaczoruk poradzi sobie w 8. edycji show „Taniec z Gwiazdami”? Pierwszy odcinek programu na antenie Polsatu zobaczymy już 2 marca 2018 ;-) Będziecie trzymać kciuki za Renatę Kaczoruk?