Najbliższy odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie pełen wspomnień. Gwiazdy zabiorą swoich tanecznych partnerów i widzów do ulubionych miejsc z dzieciństwa oraz pokażą rodzinę i przyjaciół. Z Angeliką Muchą czyli LittleMooonster96 odwiedzimy jej mamę i siostrę w Katowicach, gdzie nagrywała pierwsze filmiki na youtube. Darek Wieteska pokaże swoje rodzinne Gortatowice - wieś pod Rawą Mazowiecką. Właśnie tam uczył się jeździć ciągnikiem Ursus C -360, a w parafialnym kościele przez wiele lat był ministrantem.

ZOBACZ: EWA CHODAKOWSKA zdradza, w jakim programie talent-show ją zobaczycie! I ta nazwa! WIDEO

Popek z Janją Lesar odwiedzą Legnicę. Raper pokaże m.in. podwórko, na którym się wychował i grał w piłkę oraz trzepak, na którym przesiadywał wiele godzin. Renata Kaczorukzabierze zaś widzów Polsatu do Wrocławia do swojego liceum, a także do Opery Wrocławskiej, gdzie spędzała czas z siostrą za kulisami:

„Mama, pianistka operowa, zabierała nas do pracy, gdy nie miała nas z kim zostawić. Nikogo nie dziwił widok sześciolatek biegających podczas próby za kulisami” – wspomina Renata Kaczoruk. Modelka opowie również o zajęciach baletowych, na które uczęszczała jako kilkuletnia dziewczynka.

Gdzie jeszcze zabiorą widzów gwiazdy Polsatu? Odpowiedź już w piątek o godzinie 20.00 w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Będziecie oglądać ten odcinek?

A jak wyglądała wizyta gwiazd show w ich rodzinnych stronach? Zobaczcie w naszej sentymentalnej GALERII ;-)