"Taniec z Gwiazdami 2019", odcinek 10. za nami! O finał programu walczyły trzy pary: Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl, i Rafał Maserak, a także Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Ostateczna walka o finał rozegrała się między Tamarą i Rafałem a Gimperem i Natalią. Nie obyło się bez niespodzianek. Otóż po dodaniu głosów widzów i punktów od jurorów dostaliśmy niespodziewany werdykt. Wynik był naprawdę zaskakujący!

Taniec z gwiazdami 2019: półfinał. Kto odpadł?

Macademian Girl i Rafał Maserak odpadli w 10. odcinku "Tańca z gwiazdami". To dla wszystkich był szok, również dla Tamary. Widać było, że jest mocno zaskoczona. "Uważam, że jesteś już tancerką" - powiedział z uznaniem o Macademian Girl Maserak. Dodał, że trzecie miejsce to też podium. Zaś Tamara zapowiedziała, że będzie kontynuować swoją przygodę z tańcem.

Taniec z Gwiazdami 2019: finał

Gimper i Joanna Mazur w finale "Tańca z gwiazdami"! Tak zdecydowali widzowie. Finał odbędzie się w piątek, 17 maja. Joanna i Jan wybrali taniec dla Natalii i Gimpera - salsę. W drugą stronę - Natalia i Gimper zdecydowali, że Joanna i Jan zatańczą foxtrota. Komu kibicujecie, Joannie i Janowi, czy Gimperowi i Natalii?

ZOBACZ TEŻ: Gimper - kim jest Tomasz Działowy?